UEFA balva par projektu “KARAĻA ASARAS”

Latvijas Futbola federācija (LFF) saņēmusi UEFA Grassroots sudraba apbalvojumu nominācijā “Labākais Grassroots projekts” par darbu pie komiksu sērijas Karaļa asaras. Šī ir pirmā reize vēsturē, kad LFF saņem starptautisko futbola federāciju apbalvojumu par pašu iniciētu un veidotu Grassroots projektu.

Sadarbojoties ar projekta vadītāju Renāru Krīgeru, Audiovisual komandai tika uzticēta šī projekta radošā un tehniskā realizācija. Balstoties no idejas un 11 noteikumiem, ko FIFA izstrādāja, lai izglītotu vecākus, mēs radījām 11 reālus stāstus no savām vai citu Latvijas futbola cilvēku pieredzēm. Projektam tika piesaistīts karikatūrists Aivars Barānovs (plašākai sabiedrībai zināms ar psiedonīmu “Mildas Laiks”). Kad komiksi tika nodrukāti, sākās darbs pie projekta otrās kārtas, kur komiksi ieguva kustību un skaņu – gan latviešu, gan angļu valodās.

Liels prieks par izcīnīto balvu (lai gan juridiski to saņem Futbola federācija, bet tomēr) un pateicība visiem, kuri piedalījās šī projekta realizācijā!

Vairāk par projektu var uzzināt šeit – karalaasaras.lv.