Par mums

SIA Audiovisual ir dibināts 2014. gada 11. aprīlī. Uzņēmuma pamatdarbība saistīta ar videodarbu veidošanu, fotografēšanu, grafisko dizainu un sociālo tīklu mārketingu. Laikā kopš uzņēmuma dibināšanas ir tapušas vairākas dokumentālās filmas, kas demonstrētas Latvijas Televīzijā, radīti vairāki simti dažādu video darbu, un maketēti dažādi darbi sākot no žurnāliem beidzot ar komiksiem, bukletiem, plakātiem un grāmatām.

Šo gadu laikā veidoti dažādi projekti tādiem klientiem kā Latvijas Futbola federācija, Latvijas Republikas Satversmes tiesa, apdrošināšanas akciju sabiedrība Balta, akciju sabiedrība Latvenergo, Elektrum, Nordeka, juridiskais birojs Eversheds Sutherland Bitāns, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests, žurnāls Kapitāls, Rīgas Dzirnavnieks produkti Herkuless un Hercogs, Latvijas Sporta federāciju padome, LMT Straume un Latvijas Futbola Virslīga, filmēšana telekanāla STV Pirmā! šovos “Pirmā Deja” un “No ērkšķiem uz…”, Latvijas Universitāte, tostarp Sociālo zinātņu fakultāte, Abi2, Hanzas maiznīca, Jameson, Evelatus un citiem.

SIA Audiovisual izveidotājs un galvenais projektu vadītājs ir Roberts Vīksne, kurš klipu veidošanai pievērsies jau 2006. gadā, taču cītīgāk to attīstījis, studējot Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, iegūstot Bakalaura grādu Komunikācijas zinātnē, kā arī, studējot maģistrantūru Maltas Universitātē (University of Malta), iegūstot Maģistra grādu Medijos un komunikācijā. Kopš 2014. gada Roberts ir pasniedzējs Latvijas Universitātē, kur pasniedz lekcijas un praktiskās nodarbības jaunajiem komunikācijas zinātnes studentiem, kā arī organizē studentu veidoto televīzijas raidījumu “Kivi”. Pašreiz studē doktorantūrā LU SZF Komunikācijas zinātņu nodaļā.

Radošajā komandā piedalās arī Jānis Lācis un Artis Eglītis, kuri, studējot Latvijas Universitātē, ieguvuši zināšanas un prasmes, kas ļauj ražot augstas kvalitātes video darbus.

Lai sazinātos ar mums, rakstiet – roberts@audiovisual.lv
Zvaniet pa tālruni – +371 – 28888809