Skip to content

Par Audiovisual

SIA Audiovisual ir dibināts 2014. gada 11. aprīlī. Uzņēmuma pamatdarbība saistīta ar videodarbu veidošanu, fotografēšanu un grafisko dizainu. Laikā kopš uzņēmuma dibināšanas ir tapušas vairākas dokumentālās filmas, kas demonstrētas Latvijas Televīzijā, radīti vairāki simti dažādu video darbu, un maketēti dažādi darbi, sākot no žurnāliem beidzot ar komiksiem, bukletiem, plakātiem un grāmatām. Teju visas veidotās dokumentālās filmas ir iespējams noskatīties izklaides platformā Tet+. Šo gadu laikā veidoti dažādi projekti tādiem klientiem kā Tet, Latvijas Futbola federācija, Latvijas Republikas Satversmes tiesa, banka Citadele, Indexo, Latvijas Banka, Sporta Izglītības aģentūra, BALTA, Latvenergo, Elektrum, Nordeka, Eversheds Sutherland Bitāns, VUGD, žurnāls Kapitāls, LSGŪTIS, Fiskālās disciplīnas padome, Rīgas Dzirnavnieks, Latvijas Sporta federāciju padome, LMT Straume un Latvijas Futbola Virslīga, filmēšana telekanāla STV Pirmā! šovos “Pirmā Deja” un “No ērkšķiem uz…”, Latvijas Universitāte un citiem.

Tet galvenais izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks ar Audiovisual vadītāju Robertu Vīksni filmas “Carnikavas kalnu karalis” prezentācijā

SIA Audiovisual izveidotājs un galvenais projektu vadītājs ir Roberts Vīksne, kurš klipu veidošanai pievērsies jau 2006. gadā, taču cītīgāk to attīstījis, studējot Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, iegūstot Bakalaura grādu Komunikācijas zinātnē, kā arī, studējot maģistrantūru Maltas Universitātē (University of Malta), iegūstot Maģistra grādu Medijos un komunikācijā. Kopš 2014. gada Roberts ir lektors Latvijas Universitātē, kur pasniedz lekcijas un praktiskās nodarbības jaunajiem komunikācijas zinātnes studentiem, kā arī organizē studentu veidoto televīzijas raidījumu “Kivi” un žurnālu “Avantūra”.