Iemūžini savas ģimenes stāstus!

Mūsu tuvinieku personības, viņu atmiņas un stāsti veido mūs kā personības, stiprina mūsu piederību konkrētajai dzimtai, un, ja atmiņas netiek saglabātas, tad nākamās paaudzes var tikai minēt, interpretēt, iztēloties par to, kāda ir bijusi dzīve iepriekšējās paaudzēs.

Kā tas izskatās?

Kā tas strādā?

 • Solis #1: Izvēlieties sev vēlamo produktu un sazinieties ar mums.
 • Solis #2: Vienojamies par filmēšanas laiku un vietu*.
 • Solis #3: Mēs ierodamies noteiktajā laikā un vietā*, uzstādām kameru, gaismas, mikrofonu un filmējam. Mēs arī veicam intervēšanu.
 • Solis #4: Mēs, laikā līdz 30 dienām, sagatavojam materiālu un nosūtām jums jūsu izvēlētajā formātā (zibatmiņā, CD vai digitālā formātā, izmantojot Google Drive).

*Ceļa izdevumi Rīgas robežās ir iekļauti produktu cenā. Ceļa izdevumus ārpus Rīgas robežām var uzzināt, sūtot ziņu zemāk pieejamajā kontaktformā.

Kā iegādāties vai uzzināt vairāk?

  *obligāti aizpildāmi lauki

  Kāpēc tas ir svarīgi?

  Līdzīgi kā “klusajos telefonos” paaudžu paaudzēs nodotie stāsti zaudē svarīgas nianses un faktus, tāpēc ir svarīgi saglabāt stāstus pilnā garumā, bez korekcijām, labojumiem vai rediģējumiem.

  Ideja par atmiņu iemūžināšanas pakalpojumu Audiovisual vadītājam Robertam radās pēc tam, kad, izmantojot “dienesta stāvokli”, viņš iemūžināja savas vecmāmiņas Smuidras stāstījumu par savu dzīvi, lai šos stāstus pēc daudziem gadiem varētu redzēt nākamās paaudzes – tas ir nenovērtējami vērtīgs vēsturisks materiāls.

  Atmiņas var pierakstīt rokrakstā, var sakārtot attēlus foto albumos, taču nekas nepārspēs ģimenes personību stāstījumu augstas izšķirtspējas video, un augstas kvalitātes audio ierakstā, ko pēc tam ērti izsūtīt visas dzimtas locekļiem.

  Kāds var teikt: “Jā, bet es varu savu Omīti nofilmēt ar telefonu.” Vai arī: “Man mājās ir video kamera, ar kuru pats to varu izdarīt.” Mēs atbildam: “Jā! Savas dzimtas vēstures turpināšanai to aicinām darīt ikvienam ar vai bez mūsu palīdzības.”

  Tomēr mēs to piedāvājam augstā profesionālā kvalitātē, ko esam izkopuši vairāk nekā desmit gadus strādājot video veidošanas nozarē, publicējot dokumentālās filmas, sižetus, klipus un citus video darbus, ar kuriem varat iepazīties šeit.