Skip to content

Grafiskais dizains

GRAFISKĀ DIZAINA PAKALPOJUMI – Grafiskais dizains ir vizuālās komunikācijas māksla, kuras uzdevumi ir vizuālu, grafisku problēmu risināšana vai vizuāla stilizēšana, izmantojot atbilstošu programmatūru – Adobe InDesign, Illustrator, AfterEffects un citas.

Mūsu ikdienas darbībā vispopulārākie pakalpojumi grafiskā dizaina kontekstā ir dažādas informācijas vizualizācijas, izmantojot AfterEffects, kā arī dažādi maketēšanas darbi Adobe InDesign vidē.

Viens no mūsu projektiem, par ko esam īpaši lepni, ir Latvijas Futbola federācijas (LFF) sabiedrības informēšanas kampaņa “Karaļa asaras”, kuras ietvaros radījām stāstus, producējām gan komiksu, gan video saturu. Par šo projektu LFF saņēma prestižo UEFA Grassroots sudraba apbalvojumu nominācijā “Labākais Grassroots projekts”. Projekta izejmateriālus izmanto Horvātijas futbola federācijā, kā arī tika saņemta pateicības vēstule no Itālijas Futbola federācijas.

Arī dažādu apsveikumu vai svarīgu notikumu atspoguļošanai ir efektīvi izmantot grafiskā dizaina un animācijas risinājumus. Tā, piemēram, starptautiski pazīstamā ķīmijas laboratorijas reaģentu iepirkumu platforma “Molport” saviem klientiem un sadarbības partneriem visā pasaulē Ziemassvētkos izsūtīja īpašu mūsu veidotu apsveikumu. Tā arī, lai noteiktu Latvijas gada labāko futbolistu tika izmantota parodija par vērtēšanas kritērijiem, proti, ka labāko futbolistu izlemj Whatsapp grupas čatā.

Atklājot “Atbildīgas spēles Latvijas kausa” sezonu, tika izveidota video animācija, kas tika demonstrēta dažādās platformās – sociālajos tīklos, televīzijā un uz lielā ekrāna Daugavas stadionā.

“Audiovisual” ir arī vairāku gadu pieredze žurnālu producēšanā, sākot no satura veidošanas līdz gatavam maketam, veidojot žurnālu “Latvijas Futbols”.